vpn_key
menu

Wiadomości Partnerów ZIT KOF

Filtruj

Data publikacji: 2019-01-16

Wizyta Komisji Europejskiej w Gminie Miedziana Góra

W dniu 9 listopada 2018 roku Gmina Miedziana Góra była jednym z punktów wizyty w naszym regionie przedstawicieli Komisji Europejskiej. >>>

Data publikacji: 2018-12-20

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Górno

Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy GórnoPięć budynków użyteczności publicznej w gminie Górno zostało ocieplonych i gruntownie zmodernizowanych, tak by były energooszczędne, tańsze w eksploatacji i bardziej przyjazne dla środowiska. >>>

Data publikacji: 2018-12-20

Zakończenie inwestycji pn. ˝Zagospodarowanie terenu wokół kamieniołomu w miejscowości Górno˝

Zakończenie inwestycji pn. W ramach inwestycji wybudowano ścieżkę edukacyjną, tablice informacyjne i oświetlony ciąg pieszy wraz z barierkami ochronnymi wokół niezagospodarowanej części terenu po byłym kamieniołomie. >>>

Data publikacji: 2018-10-05

Termomodernizacja wraz z remontem Szkoły Podstawowej w Polichnie na finiszu

Termomodernizacja wraz z remontem Szkoły Podstawowej w Polichnie na finiszu >>>

Data publikacji: 2018-09-04

Ośrodek w Szczecnie w nowej szacie

{gallery}stories/wydarzenia2018/wrzesien/termo-szczecno{/gallery}

Zakończyły się prace przy termomodernizacji budynku ośrodka zdrowia w Szczecnie.

Zadanie zostało zrealizowane w ramach działań Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego. Gmina Daleszyce pozyskała na ten cel środki z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

Ośrodek zdrowia to kolejny budynek użyteczności publicznej, który został poddany termomodernizacji. W ramach prac zostały wymienione drzwi zewnętrzne, ocieplono stropy i ściany. Budynek zyskał także nową elewację oraz wymieniono instalację centralnego ogrzewania wraz z wymianą kotła.

Mateusz Fąfara

>>>

Data publikacji: 2018-09-04

Wkrótce koniec prac w Sukowie

{gallery}stories/wydarzenia2018/wrzesien/termo-sukow{/gallery}

Trwają prace przy termomodernizacji Szkoły Podstawowej w Sukowie. Budowlańcy są na etapie wymiany pokrycia dachu sali gimnastycznej.

Prace są na finiszu. Elewacja budynku jest już w 80% ukończona i pozostały jeszcze drobne prace przy elewacji Sali gimnastycznej i dachu.

>>>

Data publikacji: 2018-07-25

Trwa termomodernizacja Ośrodka Zdrowia w Szczecnie

{gallery}stories/wydarzenia2018/lipiec/termo-przychodnia-szczecno{/gallery}

>>>

Data publikacji: 2018-07-06

Trwają prace przy termomodernizacji szkół

Trwają prace przy termomodernizacji szkół >>>

Data publikacji: 2018-07-06

Umowy na dofinansowanie modernizacji oświetlenia ulicznego oraz budowę ścieżek rowerowych podpisane

Wydział Zarządzania Funduszami Europejskimi informuje, że Zarząd Województwa Świętokrzyskiego, pełniący funkcję Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020, podpisał z Gminą Kielce umowę o dofinansowanie projektu pn.: Poprawa efektywności energetycznej Kielc poprzez modernizację oświetlenia ulicznego w gminie Kielce. Projekt realizowany będzie w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego. >>>

Data publikacji: 2018-06-15

Trwa termomodernizacja szkół w Daleszycach

{gallery}stories/wydarzenia2018/czerwiec/term-daleszyce{/gallery}

Będzie cieplej i zarazem oszczędniej. W budynkach gimnazjum i szkoły podstawowej w Daleszycach trwa termomodernizacja, której efekty widać już gołym okiem. Prace zakończą się jeszcze w tym roku.

Kompleks budynków szkolnych w Daleszycach doczekał się kompleksowego remontu. Termomodernizacja jest receptą na zmniejszenie zapotrzebowania na ciepło i co z tym idzie obniżeniem kosztów ogrzewania przy jednoczesnej poprawie komfortu jego użytkowania. Budynki zyskają również nową elewację, co znacznie poprawi ich estetykę.

>>>